Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Karlových Varech. Jako dítě jsem se věnovala moderní a později sportovní gymnastice. K orientálnímu tanci mě zavedla touha tančit, po narození  třetí dcery. Tehdy jsem zajistila prostory, sehnala tanečnice v malé obci nedaleko Plzně a Centrum orientálního tance dodalo lektorku. Třetím rokem mého tančení mě oslovila majitelka Pohybového studio J&A v Plzni . Tak začala moje lektorská činnost.

   Ve své lektorské práci jsem se zaměřila na výuku základů a techniky břišního tance a zjistila, že mi tato práce přináší radost a uspokojení. Pokaždé vidím, jak se mi (téměř pod rukama) mění tanečnice v krásné ženy. Postupně přejdou z legín a vytahaných trik do nazdobených sukní a podprsenek a začínám se kochat pohledem i já.

   Základy jsem získala u centra orientálních tanců, a lektorské školení jsem absolvovala u Míly Králové.Své znalosti jsem postupně rozšiřovala v různých projektech a seminářích u tuzemských i zahraničních lektorů. Kromě orientálního tance jsem se věnovala i ATS a ITS - Unmata styl u Stanii Mužíkové.

Absolvované taneční projekty

  • Arabský folklor -  lektor Mohamed Hassan
  • Egytpský folklor - letor Mohamed Hassan
  • Oriental Dance Akademii - lektor Said El Amir
  • Tančím, tedy jsem - Kathreen Derouet

Semináře: Krea, Maral, Sahar, Eglal, Mona, Osama Mimi Farag, Badriyah, Olga Warda Dance, Stania Mužíková, Galeb

Od roku 2013 organizuji Soutěžní přehlídku Orientálních tanců, která se koná ve spolupráci s Festivalem Orient Dream.

TERMÍNY

1.10.2018 - 31.1.2019

Podzimní kurzy


17. - 20.12.2018

Vánoční tancování


4.2. - 24.5.2019

Jarní kurzy


24.5. - 26.5.2019

Generálky


1.6.2019

Večírek


10.7. - 26.9.20199

Letní taneční škola 

DOPORUČUJEME