Proč si vybrat naše kurzy

Proč si vybrat naše kurzy

FLEXIBILNÍ NAHRAZOVÁNÍ LEKCÍ Velmi flexibilní nahrazováni zameškaných hodin! Klientky si mohou nahrazovat zameškané hodiny na libovolném kurzu, v jiný den i pokročilost.

PROFESIONALITA A OSOBNÍ PŘÍSTUP! Lekce jsou vedeny profesionálně, ale též jsou zárukou osobního přístupu. Neváhejte Vaše dotazy konzultovat s lektorkou.

DOSTUPNOST MHD Naše studio je velmi dobře dostupné MHD. Autobusy 10, 13, V blízkosti autobusových zastávek „U Radbuzy“ a „Zimní stadion“.

KVALITA Lekce jsou strukturovány tak, aby se stihlo komplexní protažení celého těla, technika, kombinace i zácvička.  

Naše kurzy doporučujeme všem ženám, které se chtějí cítit lépe ve svém těle! Jsem dřevo...co s tím?  Každý z nás potřebuje jiný čas na uvolnění, jste individuality. Každý se to naučí – když se rozhodne vydržet. Nejde to hned, je to výzva pokračovat.

Lekce probíhají v klidné a přátelské atmosféře, avšak s důrazem na správné a zdravé provádění všech pohybů. Obsah hodin je tak vždy přizpůsoben dané skupině a tempu.

Součástí kurzu je i seznámení s historickým a kulturním rámcem orientálního tance, ale také výuka základních tanečních rytmů a analýza specifické blízkovýchodní hudby.

Naším cílem je, aby tanečnice odcházely ze všech kurzů, seminářů, ale i dalších akcí dobře naladěné, plné energie a optimismu a rády se k nám vracely.

Nabízíme mimo jiné soukromé lekce tance pro Vaše větší pohodlí.

TERMÍNY


30.9.2019 - 31.1.2020

Podzimní kurzy


Jarní kurzy

3.2.2020 - 30.5.2020


Generálky

30. - 31.5.2020


Večírek

6.6.2020