Markéta Gubernátová

 

MY O NÍ:

Markétka - Megawattová energie, obrovské nasazení, odhodlání, urputnost, dravost. Stačí chvilka soustředění, akce a dokáže i nemožné. Divoká, energická šelma - to je Markéta. Citlivá, rozumná, chápající duše. Jemná a křehká, s pohledem laně - to je také Markéta. Umíte si představit, co tenhle potenciál dokáže na parketách? Promiňte, asi těžko. Vy šelmy, Vy laně - to musíte zažit!!!!

ONA O SOBĚ:

K orientálnímu tanci jsem se dostala tak trochu oklikou při hledání možností, jak rozhýbat ztuhlá a bolavá záda, když mě obyčejné cvičení nebaví. Zaujaly mne nejdříve jeho léčebné účinky, potom jsem viděla vystoupení skupiny tanečnic, několik ukázek na internetu a bylo rozhodnuto. Našla jsem nejen řešení zdravotních potíží, ale hlavně krásný svět plný harmonie pohybu, uvolnění a fajn lidí, ve kterém se mi moc líbí. Na "orientu" mě baví i rozmanitost jeho variant a prostor pro vlastní fantazii v tanci i v oblečení. Zajímá mě tanec s předměty - zúčastnila jsem se seminářů tance se závojem, činelky, šavlí, křídly Isis a hedvábnými vějíři, pořádaných školou Jany Tipplové, Centrem orientálního tance Plzeň, nebo Freya Welness. Z dětství mám zkušenosti s moderním tancem, stepem a rock and rollem, později jsem zkusila country tance a nedávno  salsu, ale žádná z těchto forem mě tak nechytila, jako orientální tanec. 

Netrapte se pochybami o své postavě, přibývajícím věku nebo pohybových "neschopnostech" - přijďte, zkuste a uvidíte, že v sobě najdete ladnost a krásu, o které jste dosud nevěděly.

TERMÍNY

19.4. - 1.7.2021 - Jarní kurzy


 12.7. - 30.9.2021 Letní tan. škola


4.10.21 - 28.1.22 - Podzimní kurzy