Hana Boušová

MY O NÍ:

Hana B. - Usměvavé sluníčko, které pořád vymýšlí něco nového a krásného čím vás potěší. Tančí nejspíš nejdéle z nás a samy uvidíte, že základy baletní školy z dětství jsou znát i v nejlepším věku. Ale nebojte se, „plié“ ani „chassé“ do vás vtloukat nebude, techniku prvků hezky pozvolna a nenásilně vstřebáte při všech těch zajímavých nápadech a kombinacích, které s takřka rodičovskou péčí vymýšlí tak, aby je zvládla každá z vás. Samy se budete divit, jak se s chutí roztočíte při cikánských rytmech, objevíte hrdost flamencového dupu, nebo jemnost vlajícího závoje.  

ONA O SOBĚ:

Tanec jsem milovala už jako dítě, kdy jsem několik let navštěvovala baletní školu paní Osvaldové. Lektorkou orientálního tance jsem od roku 2010, ale tomuto tanci se věnuji od roku 2004 pod vedením několika lektorek. Zakotvila jsem však ve škole břišního tance Jany Tipplové a to v roce 2006. Od té doby pravidelně tančím a to nejen pro dobrý pocit z pohybu, ale hlavně proto, že mě dobíjí tolik potřebnou životní energií. A co se mi na něm ještě líbí? Určitě to, že dodává každé tanečnici ženskost a možnost vyjádření svého JÁ, vyšší pocit sebevědomí a hlavně, možnost s ním začít v jakémkoliv věku. Mám radost, když vidím své tanečnice na konci kurzu, jak  za těch pár hodin strávených společným tancováním, vyzvednou svoji osobnost a sebevědomí výš a mají radost sami ze sebe.

I ze svého profesního hlediska, pohledu porodní asistentky, můžu tento tanec vřele doporučit. Já sama dnes nevím co je to bolest zad a pominuly i další zdravotní neduhy, které mě léta trápily

TERMÍNY

 18.6.2018 - 27.9.2018

Letní taneční škola


 1.10.2018 - 31.1.2019

Podzimní kurzy


 

 

DOPORUČUJEME